مهر و موم OPP / CPP

تایخچه صنعت چاپ
تاریخچه صنعت چاپ
فوریه 22, 2021
چاپ سابلیمیشن
چاپ سابلیمیشن چیست؟
فوریه 23, 2021
مهر و موم OPP / CPP
مهر و موم OPP / CPP - لیبل OPP در صنایع غذایی جهت اتصال لیبل به بطری در انتهای خطوط بسته بندی انواع نوشیدنی به ویژه نوشابه، دلستر، دوغ و آبمعدنی مورد استفاده قرار می گیرند.

در گذشته لیبل های O.P.P. توسط حرارت و به صورت شرینک بر روی بطری های PET چسبانده می شد ولی با گذشت زمان و با افزایش سرعت دستگاه های پرکن نیاز به فرآیند و چسبی سریع تر جهت چسباندن لیبل به بطری های PET پدید آمد.

سلفون

 نام مستعار فیلم های شفاف و شیشه ای است که مواد اولیه آن بر پایه پلی پروپیلن (pp) می باشد .

در تولید آن مواد مذاب پس از عبور از آب سرد به صورت فیلم تشکیل می شوند .

bopp

این فیلم های شیشه ای دارای خاصیتی مستحکم و شکننده می باشند که بسیاری از افراد این محصول را با خانواده bopp ها اشتباه می گیرند .

باتوجه به شفافیت بالا و شکننده بودن می توان در صنایع غذایی از این جنس استفاده نمود .

PE

پلی اتیلن. یک ماده پلاستیکی متعلق به گروهی از پلیمرها به نام پلی الفین است. معمولاً ابتدا براساس تراکم آن دسته بندی می شود که در اختصارات نشان داده شده است. HDPE (PE با چگالی بالا) ، MDPE (PE با چگالی متوسط) ، LDPE (PE با چگالی کم) ، LLDPE (PE چگالی کم خطی).

OPP (مهر و موم OPP و CPP )

پلی پروپیلن گرا. این فیلم ها کاربردهای متنوعی هم در بسته بندی و هم در برنامه های بسته بندی غیر غذایی دارند. این فیلم ها ساختارهای پیچیده ای هستند ، معمولاً چند لایه ، که برای تأمین نیازهای دقیق کاربران نهایی مانند کوکا-کولا ، پپسی-کولا ، فریتو-لای ، هرشی و نبیسکو ساخته شده اند. برای مهر و موم OPP و CPP مورد استفاده قرار میگیرند.

CPP

(مهر و موم OPP و CPP )

پلی پروپیلن ریخته گری شده. در زمینه بسته بندی به عنوان برادر "ظریف تر" فیلم پلی اتیلن ، با براقیت بیشتر ، شفافیت بیشتر و مقاومت در برابر حرارت بهتر شناخته شده است. در صنعت لوازم التحریر ، فیلم CPP شهرت خود را به عنوان مقرون به صرفه ترین گزینه برای فیلم پی وی سی پیدا کرده است. آنچه در مورد فیلم CPP به طور گسترده ای شناخته نشده است ، کاربرد پذیری آن است. این گروه فیلم در انواع مختلف و برای کاربردهای مختلف در دسترس است. برای مهر و موم OPP و CPP مورد استفاده قرار میگیرند.   مرکز تخصصی چاپ اسکرچ افرنگ آماده سفارشات شما در زمینه هایی همجون خدمات طراحی و چاپ ، چاپ کارت اسکرچ دار و چاپ کارت رمزدار میباشد.

دیدگاه ها بسته شده است