طراحی کاتالوگ و بروشور
می 22, 2018
نکاتی درباره طراحی لوگو
می 22, 2018

طراحی کارت ویزیت

home_shoes_icon1

کارت ویزیت وسیله ای است جهت انتقال اطلاعاتی از قبیل شماره تماس، نام و آدرس.
home_shoes_icon1

از طراحی اطلاعات و عکس های اضافی در کارت ویزیت اجتناب نمایید، کارت ویزیت ابزار تبلیغ نیست.
home_shoes_icon1

هر چه طراحی کارت ویزیت ساده تر باشد مخاطب شما آسان تر اطلاعات مورد نیازش را از روی کارت بر می دارد.
home_shoes_icon1

طراحی بارکد QR بر روی کارت ویزیت به اشخاص کمک می کند راحت تر اطلاعات را به موبایل خود انتقال دهند.

نکات فنی طراحی کارت ویزیت:

برای چاپ کارت ویـزیت لمینیت مات و براق به دلیل نوع بـرش، فایل طرح در ابعاد 6 × 9 سانتیمتر و برای کارت ویزیت کتان، سلفون مات و براق می بایست طرح در ابعاد 4/8 × 8/5 سانتیمتر با رعایت حداقل فاصله 0/5 سانتی متر نوشــته ها و قسمت های مهم از حاشیه، طـــــراحی شود.
کیفیت تصــویر (رزولــوشــن) حداقل 300px/inch و مد کار نیز حتما CMYK باشد. نوشته های مشکی داخل کارت حتما تک رنگ (C:0 M:0 Y:0 K:100) همراه با حالت multiply انتخاب نمایید بــصورتی که چنانچه کانال مشکی خود را خاموش می کنید، نتوانید هیچ نوشته مشکی را ببینید و همچنان زیر تمام نوشته ها پر باشد (سفید نباشد).
ترجیحــا از به کار بردن طرح تمپــلات در کارت های کتان به علت نوع مقوای آن خـــودداری نمایید زیرا احتمــال برفکی شدن زمینه بسیار زیاد می باشد.
از درج اطلاعات خیلی ریز روی کارت ویزیت پرهیز کنید.

چاپ کارت ویزیت دیجیتال فوری

کارت های ویزیت یا بیزینس کارت (Business Cards) یکی از پر کاربردترین محصولات چاپی هستند. درباره کارت ویزیت چهار نکته مهم است:
1- کیفیت مقوا
2- کیفیت چاپ و برش کارت
3- قیمت کارت ویزیت
4- زمان تحویل کارت ویزیت
خوشبختانه چاپ دیجیتال این فرصت را فراهم کرده، در مواردی که افراد نیاز فوری به تعداد کمی کارت ویزیت دارند با استفاده از چاپ دیجیتال در عرض چند ساعت به خواسته خود برسند البته با قیمت و کیفیت بسیار مناسب. اگر فرصت کمی دارید و نیاز به تعداد کمی کارت ویزیت دارید از گزینه ی دیجیتال استفاده کنید. برای کسب اطلاعات به لیست قیمت مراجعه کنید.

دیدگاه ها بسته شده است