افزایش فروش با چاپ کارت قرعه کشی

در این مقاله قصد داریم تاثیر چاپ کارت قرعه کشی و برگزاری قرعه کشی را روی افزایش میزان  فروش بررسی کنیم.

تولیدکنندگان و فروشندگان برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی خود اقدام به برگزاری قرعه کشی و اهدای جوایز می‌کنند.با این کار کسب و کار خود را در دل مشتری جا می‌دهیم.

با ارائه کارت قرعه کشی و برگزاری مراسم قرعه کشی  می‌توانیم در بین مشتریان هیجان ایجاد کنیم.این کارت ابزاری است کارآمد برای افزایش فروش و افزایش مشتری در کسب و کار خود.

اگر به عنوان تولیدکننده یا فروشنده دوست دارید محصولات خود را تبلیغ کنید و به کسب وکار خود رونق دهید و باعث جلب رضایت مشتریان خود شوید این سیستم را به راه بیندازید.

با چاپ کارت و اهدا آن به مشتریان یک شانس برنده شدن و باعث هیجان در آن ها می‌شوید.

کیفیت کارت قرعه کشی

کارت قرعه کشی باید تا پایان زمان قرعه کشی نزد خریدار سالم باقی بماند و آسیبی به آن وارد نگردد. چاپ کارت قرعه کشی را می توان بر روی کارت های کاغذی و یا مقوایی انجام داد ولی نباید انتظار داشته که مدت زمان طولانی ماندگار باشند.

از جمله مهمترین قابلیتی که این کارت ها دارند و لازمه کارت های قرعه کشی است امکان افزودن کد و یا رمز قرعه کشی است که به روش های مختلفی انجام می گیرد.

 

چرا برای چاپ کارت قرعه کشی از چاپ اسکرچ استفاده می‌شود؟

معمولا در قرعه کشی‌‌ها به هر یک از مشتریان کد اختصاصی داده می‌شود که لازم این است این کد برای هر مشتری به صورت اختصصاصی چاپ شده و مخفی بماند.

به این منظور به مشتریان و خریداران کارت شماره دار ارائه شده که حاوی کد و رمز قرعه کشی آنها است. یکی از بهترین راه‌‌ها برای چاپ اطلاعات متغیر و چاپ اطلاعاتی که لازم است مخفی بماند، چاپ کارت رمزدار با اسکرچ است. شما می‌توانید با استفاده از چاپ کارت رمزدار به هر یک از مشتریان کد قرعه کشی مخصوص به خودشان ارائه کنید و احتمال وقوع سوء استفاده را در فرایند قرعه کشی خود از بین ببرید.

 

اطلاعات بیشتر در مورد کارتهای اسکرچ

نکات طراحی کات قرعه کشی

  • در هنگام طراحی ‌می‌توان از رنگ سازمانی، نام شرکت یا لوگوی آن روی کارت‌ها استفاده نمود، زیرا می تواند به برندسازی کمک ‌کند.
  • ابعاد کارت بسیار مهم است که عدم دقت در آن ‌می‌تواند منجر به تغییر اندازه نامتناسب طرح، دفرمگی و در برخی اوقات بریده شدن نوشته‌ها و طرح گردد.
  • رعایت فاصله مناسب نوشته‌ها از لبه نیز الزا‌می‌است زیرا علاوه بر زیبایی کارت از خطر از بین رفتن اطلاعات در هنگام برش جلوگیری ‌می‌نماید.
  • طراحی جذاب و منحصر بفرد موجب ترغیب مشتری به مراجعه به فروشگاه یا سازمان می‌شود.

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید.