کارت قرعه کشی

روش ساخت کدهای متغیر برای چاپ کارت قرعه کشی

شاید شما اولین سوالی که بعد از این که کارت قرعه کشی را دیدید به ذهنتان می‌آید،سوالی به ذهنتان بیاید این است که روش ساخت کدهای متغیر برای چاپ کارت قرعه کشی به چه شکل می‌باشد؟ برای این که پاسخ مناسبی برای این عنوان و برخی پرسش های دیگر داشته باشید می‌توانید تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمایید.

تقریبا همه‌ی ما می‌دانیم که اصولا برای ساخت حساب کاربری در سایت‌های اینترنتی یا اپلیکیشن‌ها می‌بایست دو فاکتور را در نظر بگیرید که فاکتور اول نام کاربری و فاکتور دوم رمز عبور می‌باشد. اما موردی که برای ما بسیار مورد اهمیت می‌باشد این است که چگونه هر یک از کارت‌های قرعه کشی نام کاربری و رمز عبورشان متفاوت می‌باشد به گونه‌ای که هر کدام از آن‌ها دارای رمز عبوری متفاوت می‌باشد.

در جواب پرسشتان می‌توانیم بگوییم همواره کارت‌های قرعه کشی تحت نظارت شرکت‌هایی قابل چاپ می‌باشد.

معرفی نرم افزارهای رندوم نام کاربری و رمز عبور

نرم افزارهای مختلفی برای ایجاد کدهای متغیر در وب سایت‌های اینترتی وجود دارند اما این نکته را باید خوب بدانید که کارت‌های قرعه کشی می‌بایست امنیت شان تضمین شود به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم از هر گونه نصب نرم افزارهای نامناسب جلوگیری کنید. بهترین گزینه برای این که بخواهید نام کاربری و رمز عبور رندوم وار برای چاپ کارت قرعه کشی ایجاد نمایید نرم افزار اکسل شرکت ماکروسافت می‌باشد.

یکی از نکات مثبت و مناسبی را که این نرم افزار دارا می‌باشد این است که شما می‌توانید بدون این که به اینترنت متصل شوید از این نرم افزار استفاده نمایید. همین کار باعث می‌شود رمز عبور و نام کاربریتان نزد خودتان محفوظ بماند.

نرم افزار رندوم Password Generator Professional

این نوع نرم افزار نیز یکی از نرم افزارهای مناسب برای ساختن کدهای متغیر می‌باشد. شما بعد از این که این نرم افزار را بر روی سیستم خود نصب کردید، ابتدا می‌بایست رمز عبوری را برای ورود به این نرم افزار تعریف نمایید. به همین منظور شما بعد از این کار به این برنامه ورود می‌کنید.

توجه داشته باشید برای بالابردن امنیت نام کاربری و رمز عبورتان می‌توانید دسترسی اینترنت‌تان را در هنگام استفاده کردن از این برنامه قطع کنید. سیستم داخلی این نرم‌ افزارها طوری طراحی شده است که با استفاده از الگوریتم‌های خاصی، نام کاربری و رمز عبوری را به صورت رندوم وار و بدون این که تشابهی در نام کاربری و رمز عبورتان ایجاد شود.

نرم افزارهای مختلفی در دنیای اینترنت وجود دارند که کار ساخت نام کاربری و پسورد رندوم برای چاپ کارت قرعه کشی را برای شما انجام می‌دهند اما شما این نکته را باید در نظر بگیرید که برنامه‌ای را برای این کار انتخاب نمایید که تقریبا امنیت بالایی داشته باشد.

دراکسل چگونه رمز عبور رندوم وار بدون تشابه ایجاد کنیم؟

برای این که بخواهید اعداد رندوم و غیر مشابهی را در اکسل ایجاد نمایید شما می‌بایست از دانش کامپیوتری تا حدودی آشناییت داشته باشید. همان گونه که در بالای متن گفته شد تقریبا تمام نرم افزارها و سیستم‌ها الگوریتم‌های مختلفی را دارا می‌باشند که شما می‌توانید هر یک از این برنامه‌ها را با تغیراتی که می‌خواهید همخوانی دهید. یکی از این برنامه‌ها که شما قابلیت دسترسی به الگوریتم‌ها و توابع‌ را دارا می باشید نرم افزار اکسل می‌باشد.

کافی است برای ساخت نام کاربری و پسورد رندوم ابتدا وارد قسمت توابع این نرم افزار شوید. سپس تابع RAND را در باکس و سلولی تعریف نمایید،سپس این سلول ها را درگ کنید. همان طور که می‌‌بینید اعدادی که به شما نمایش داده می‌شود تقریبا اعشاری می‌باشد به همین منظور شما برای از بین بردن اعشار‌های این سلول‌ها می‌توانید از کلید F9 استفاده نمایید.

بعد از کم‌ترین زمان ممکن شما مشاهده خواهید کرد که ساخت نام کاربری و پسورد رندوم وار تان انجام شده است و شما می‌توانید هر یک از این نام کاربری و رمز عبور را برای هر یک از کارت های قرعه کشی تعریف نمایید.

مجموعه افرنگ ساخت کدهای رندوم را با توجه به الگوی مورد نظر شما انجام می‌دهد و هیچگونه محدودیتی در ساخت کدهای متغیر ندارد.

 

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید.