لیبل اسکرچ

لیبل اسکرچ برچسبی است شفاف با یک پوشش خراش پذیر که در تولید و چاپ کارت قرعه کشی، کارت ضمانت کالا، کارت هدیه و … کاربرد دارد.

کاربرد لیبل اسکرچ

برچسب اسکرچ در سایزهای مختلفی تولید می‌شود،که برای پوشاندن اطلاعات مهم، مانند رمز، بارکد،پین،پسورد و کد شارژ و … استفاده می‌شود.

از لیبل‌های اسکرچ می‌توان برای مخفی کردن کدهای قرعه کشی و افزایش امنیت کد فعال سازی نرم افزارها استفاده کرد.

برچسب‌های اسکرچ همچنین در پوشاندن کد ضمانت کالا برای جلوگیری از تولید کالای تقلبی کاربرد دارند.

طرز استفاده از برچسب‌های اسکرچ

کد یا رمز مورد نظر روی لیبل چاپ شده و با پوشش اسکرچ مخفی می‌شود و برای استفاده روی کارت‌هایی کاربرد دارد که از قبل طراحی و چاپ شده باشد.

هم چنین به عنوان برچسب ضمانت کالا روی بسته بندی کالاهای مورد نظر نیز به کار برده می‌شود.

برای مثال :

خریدار برای اطمینان از اصالت کالای خریداری شده، پوشش اسکرچ را خراش داده و کد زیر آن را به شماره تلفن درج شده روی بسته بندی پیامک می‌کند تا از اصل بودن کالا مطمئن گردد.

 

کیفیت لیبل‌های اسکرچ

این لایه قابلیت خراشیدن با ناخن را دارد. با توجه به کیفیت مواد استفاده شده در تولید اسکرچ،لایه دوم به راحتی و بدون آسیب زدن به لایه شیشه‌ای زیرین، با ناخن خراشیده می‌شود و اطلاعات زیر اسکرچ مشخص می‌شود. همچنین بعد از پاک کردن این لایه با ناخن ،اثر جوهر بر روی لیبل یا ناخن باقی نمی‌ماند.

 

چاپ لیبل های اسکرچ

 

لیبل‌های اسکرچ در انواع سایزها به سفارش مشتری در سایزهای 6×16 و 7×17 تولید و ارایه می‌گردد. همچنین افرنگ توانایی تولید اسکرچ‌های سفارشی در ابعاد مختلف را دارد.

شرکت‌های سفارش دهنده می‌توانند با توجه به نوع کاربری و ابعاد لیبل یا کارت مورد نظر،ابعاد درخواستی اسکرچ خود را سفارش دهند.

 

 

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید.