ویژگی کارت اسکرچ چیست ؟

امنیت کدهای اسکرچ
نحوه چاپ کارت اسکرچ دار
آگوست 22, 2020
چاپ دیجیتال و کاربردهای آن
چاپ دیجیتال و کاربرد های آن
سپتامبر 9, 2020
خراش آسان کارت اسکرچ

در این مطلب ویژگی کارت اسکرچ را بررسی میکنیم .

بازاریابی با کارت های اسکرچ چگونه انجام می شود؟

کارت های اسکرچ بدون شک یکی از اقناعی ترین وسیله برای ارسال پیام است. برای فعالیت های بازاریابی مستقیم (از طریق پست الکترونیکی یا تحویل داده شده) ایده آل، برای مسابقات قرعه کشی و مسابقات جایزه و… مناسب می باشند.

یک کارت یکبار مصرف کاملاً قابل تنظیم را با آثار هنری چاپی و صفحه اسکرچ انتخاب کنید. یک نقشه، کد یا عبارت را می توان روی کارت چاپ کرد و سپس با یک روکش پوشانید که با استفاده از یک سکه می توان آن را برداشت.

استفاده از این نوع کارت برای همه زمانها مناسب است به طوری که اطلاعات خاصی از کارت باید تا اولین استفاده از آن مخفی بماند مانند:

  • کارتهای ارائه گذرواژه برای خدمات Wi-Fi یا وب
  • کارت های پیش پرداخت برای رستوران ها و بارها؛
  • کارتهای تلفن؛
  • مسابقات؛
  • کارت های بازی آنلاین
  • و…

کارت های اسکرچ از PVC ساخته شده اند و در دو ضخامت مختلف (0.5 میلی متر و 0.76 میلی متر) با ابعاد کارت پلاستیک و لبه های گرد قابل استفاده هستند. در منطقه انتخابی شما با یک صفحه نمایش نقره ای مات روی صفحه نمایش پوشانده می شود که می تواند خراشیده شود.

با استفاده از چاپ گرم پودر و تولید اثر برجسته، می توان از چاپ طلایی یا نقره استفاده کرد.

بازاریابی با کارت اسکرچ

یک ویژگی کارت اسکرچ که بسیار هم خوب و جالب است بازاریابی با استفاده از کارت های اسکرچ برای تعامل با مشتریان میباشد . برای رسیدن به اهداف تجاری خود از بازاریابی اسکرچ کارت ها استفاده کنید. چرا که کمک بزرگی در حرفه ایی تر شدن تجارت شما میشود.

شما ممکن است فکر کنید که کارت های اسکرچ دار یک شکل غیرمعمول بازاریابی است ، اما تعداد استفاده از آن بسیار زیاد است. آنها ابزاری قدرتمند برای افزایش فروش ، وفاداری و تقویت برند شما هستند. استفاده از آن ها در فروشگاه می تواند به شما در دستیابی به مشتریان بالقوه جدید کمک کند.

انتخاب این نوع از کارت ها برای افزایش وفاداری مشتری یک انتخاب برنده است، زیرا این کارت ها بسیار مورد توجه مصرف کنندگان است. برای تبلیغ برند خود و انجام استراتژی های بازاریابی، استفاده از کارت اسکرچ توصیه می شود.

با چاپ دیجیتالی ، هر کارت می تواند به صورت جداگانه شماره گذاری شود و آنها را برای بازی ها یا برنامه هایی که به سطح امنیتی و یا قابلیت ردیابی نیاز دارید ، مانند کارتهایی که در آن گیرندگان از URN برای دسترسی به اطلاعات یا ادعای جایزه از طریق وب سایت استفاده می کنند ، مناسب ساخت.

کارت های اسکرچ شخصیت و هویت کسب و کار شما را تقویت می کنند. قالب آن سرگرم کننده ، جذاب و سخاوتمندانه است. تمام خصوصیاتی که احتمالاً باعث وفاداری می شوند و تصاویری که شما استفاده می کنید به تقویت پیام های برند شما در قالب جدید نیز کمک خواهد کرد.

نحوه بازی گیم های کارت اسکرچ بصورت آنلاین

شاید بارزترین ویژگی کارت اسکرچ که باید مطرح شود این است که هنگام بازی کردن با کارت های اسکرچ برای پول واقعی به صورت آنلاین ، هیچ خراش جسمی در آن دخیل نیست. بنابراین آن سکه را کنار بگذارید و از صفحه دور شوید!

به جای خراشیدن پانل ها ، بازیکنان کارت ابتدا باید روی پانل ها یا دکمه ها کلیک کنند تا مشخص شود که آیا آنها پولی کسب کرده اید یا خیر. برای سرعت بخشیدن به این روند ، اکثر کارت اسکرچ فوری به صورت آنلاین دکمه ای با عنوان “Reveal All” یا “Scratch All” دارند. با این کار همه اطلاعات مربوط به یکباره کشف می شود.

این روند معمولاً خیلی سریعتر از خراشیدن و چک کردن تعداد زیادی لیبل روی کارت فیزیکی است.

بازیکنان قبل از خرید ، باید واریانس کارت مخصوص اسکرچ آنلاین را بررسی کنند. اگر کارت، واریانس کمی داشته باشد ، اغلب پرداخت می کند ، اما مبالغ معمولاً اندک است. از طرف دیگر ، jackpot یک بازی کارت اسکرچ زیاد با واریانس بسیار چشمگیر خواهد بود.

در واقع هرچه واریانس پایین تر باشد ، شانس برنده شدن برای بازیکنان کارت اسکرچ آنلاین بهتر است (اما جایزه معمولی کوچکتر است).

قیمت کارت اسکرچ

تغییر جنبه هایی مانند وزن، اندازه یا مواد می تواند بر قیمت کل کارت اسکرچ شما تأثیر بگذارد. می توانید اندازه ای را برای کارت خود انتخاب کنید که مطابق با بودجه و اهداف شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.