چاپ بارکد

بارکد نوعی اطلاعات عددی و متنی است که به صورت رمز در می آید و با دستگاه بارکدخوان اطلاعات مخفی شده در آن قابل بازیابی می باشد. بارکد اولین بار در فروشگاه های امریکایی جهت سهولت در بازیابی اطلاعات محصول و انبارداری دقیق تر مورد استفاده قرار گرفت. بارکد به وسیله ی دستگاه بارکدخوان قابل خواندن است که این امر باعث تسهیل در شمارش و انبارداری کارت ها می شود.
اطلاعات داخل بارکد میـــــله ای فقط می تواند اعداد به صورت سریال یا رندوم باشد و در قالب بارکدهای QR می توان اطلاعات بیشتر شامل متن و اعداد را تولید کرد که آن هم می تواند متن فارسی و یا انگلیسی متغیر و یا اعداد ثابت و متغیر باشد.

چاپ بارکد و شماره سریال بر روی انواع کاغذ پشت چسب دار. چاپ بارکد بر روی برچسب اموال ، چاپ بارکد بر روی برچسب کاغذی ، چاپ بارکد بر روی برچسب پی وی سی PVC ، چاپ بارکد بر روی برچسب متال و …

جهت چاپ بارکد کافی است با ما تماس گرفته و در خواست خود را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید .

انواع لیبل برای چاپ

یک سری برچسب هایی که موجود ی باشد بدین صورت هست که شرکت های تولید کننده و یا بعضی از کارگاههای و کارخانه های تولید و بسته بندی کاغذ و لیبل اقدام به تهیه و وارد کردن رول هلی بزرگ برچسب میکنند که به انها معمولا جمبو رول میگویند. بعد از این کار اقدام به برش و بسته بندی به سایزهای مورد نظر میکنند و معمولا در بسته بندی های 100 برگی روانه بازار می شوند که سایزهایی پر مصرف  آنها مانند A4 و A3 را می توانید به وفور پیدا کینید. در اصل خود این برچسب ها دارای گرماژ و جنس های مختلفی هستند که حتما در هنگام خرید باید از فروشنده برای کاری که مصرف دارید سوال و راهنمایی بگیرید.

این مدل برچسب ها خودشان شامل دو نوع کاغذ برچسب مات و کاغذ برچسب  براق می شوند.

چاپ برچسب های مات و براق

برچسب کاغذی های مات و براق را می توانید با پرینتر های لیزری و جوهر افشان چاپ نمایید . در اصل برچسب کاغذی مات در همه دستگاهها اهم از پرینتر های لیزری مشکی ، پرینتر های لیزری رنگی و دستگاههای کپی لیزری رنگی و سیاه سفید قابل استفاده می باشند . اما برچسب های کاغذی براق به خاطر جنس رویه انها به سختی با دستگاههای لیزری سازگاری دارند و کمتر کسی از انها برای چاپ با این دستگاهها استفاده می کند.