چاپ کارت قرعه کشی

چاپ کاغذ دیواری با رشد صنعت چاپ
چاپ کاغذ دیواری با رشد صنعت چاپ
ژانویه 18, 2021
نکات مهم در چاپ اسکرچ
ژانویه 30, 2021
سالم ماندن کد اسکرچ

چرا چاپ کارت قرعه کشی ؟؟؟

اگر مدیر یا صاحب کسب و کاری هستید که مشتریان زیادی دارید و نوع کسب و کار شما به گونه ایست که باید با مشتریان خود در ارتباط باشید و به دنبال روش هایی جهت وفاداری آنها هستید ، از کارت های قرعه کشی استفاده کنید.

برای افزایش ارزش برندتان و داشتن مشتریان وفادار، لازم است تا به نحوی مخاطبان را با خود همراه نمایید.

چاپ کارت قرعه کشی می تواند راهی برای بازاریابی و فروش بیشتر باشد. چنانچه در ازای خرید محصولات و خدمات، به خریدارن کارت قرعه کشی اهدا ‌شود، علاوه بر اینکه می توان مشتریان را به خریدبیشتر تشویق نمود، به نحوی آن ها را به خود و مجموعه خود وفادار ساخت.

حتی می‌توان با برگزاری قرعه کشی در مدت کوتاهی به مشتری و فروش بیشتر دست پیدا یافت.

بنابراین مراکزی که قصد راه اندازی سیستم قرعه کشی را دارند می توانند اقدام به چاپ کارت قرعه کشی همراه با کد نمایند و در هنگام خرید به مشتریان یک کارت اهدا نمایند. لازم به ذکر است که میزان تخفیف تعیین شده در هر کارت قرعه کشی رمزدار به استراتژی تبلیغاتی و بازاریابی هر مجموعه بستگی دارد.

نکات طراحی کات قرعه کشی

  • در هنگام طراحی ‌می‌توان از رنگ سازمانی، نام شرکت یا لوگوی آن روی کارت‌ها استفاده نمود، زیرا می تواند به برندسازی کمک ‌کند.
  • ابعاد کارت بسیار مهم است که عدم دقت در آن ‌می‌تواند منجر به تغییر اندازه نامتناسب طرح، دفرمگی و در برخی اوقات بریده شدن نوشته‌ها و طرح گردد.
  • رعایت فاصله مناسب نوشته‌ها از لبه نیز الزا‌می‌است زیرا علاوه بر زیبایی کارت از خطر از بین رفتن اطلاعات در هنگام برش جلوگیری ‌می‌نماید.
  • طراحی جذاب و منحصر بفرد موجب ترغیب مشتری به مراجعه به فروشگاه یا سازمان می‌شود.

دیدگاه ها بسته شده است